Preprava tovaru do 3,5t

Spoločnosť LOGWAY vykonáva cestnú nákladnú prepravu rôznych objemov, aj nie tých najväčších. Veľmi žiadaná je najmä nákladná doprava a medzinárodná preprava do 3,5 tony. Je žiadaná medzi rôznymi malými spoločnosťami aj jednotlivcami.

Nákladná preprava tovaru do 3,5 tony je zvyčajne žiadaná medzi malými obchodnými podnikmi, ktoré majú záujem o rýchle doručenie malých zásielok do susedného mesta alebo regiónu. Časť nákladnej prepravy vozidlami do 3,5 tony pripadá na medzinárodnú prepravu na veľké vzdialenosti. Týka sa to malých priemyselných zariadení alebo krehkého tovaru, ktorý si vyžaduje špeciálne prepravné podmienky.

Spoločnosť LOGWAY vykonáva všetky druhy nákladnej dopravy do 3,5 tony. Skúsení logistici vám navrhnú najvýhodnejšiu možnosť výstavby trasy, chceme, aby ste s nami spolupracovali priebežne. Pohyb nákladu po celej trase budete mať pod kontrolou vďaka GPS navigácii a nepretržitému sprostredkovaniu vám prideleného operátora.

Vlastnosti nákladnej dopravy 3,5 tony

Malotonážna preprava sa vykonáva malými vozidlami s alebo bez chladiaceho zariadenia. Ak sa plánuje dodávka do susedného regiónu, nie je potrebné zabezpečiť teplotný režim, najmä v zimnom období.

Pomocou prepravy tovaru do 3,5 tony sa prepravujú tieto predmety a zariadenia:

vybavenie pre kanceláriu a domácnosť;

nábytok;

malé priemyselné zariadenia;

jedlo;

stavebné materiály;

valcovaný kov atď.

Pri preprave by sa mali brať do úvahy určité požiadavky: veľkosť nákladu by nemala prekročiť parametre deklarované v sprievodnej dokumentácii alebo povolení. Okrem toho hmotnosť nákladu nesmie presiahnuť 3 500 kg. Ide o elementárne požiadavky, no niektoré logistické spoločnosti nedodržujú zavedený postup, čo vedie k problémom nielen u nich, ale aj u majiteľov nákladu.

V našej spoločnosti LOGWAY pristupujeme k akýmkoľvek objednávkam zodpovedne a pozorne sledujeme plnenie všetkých požiadaviek. Dostali sme všetky možné povolenia, preto si vážime našu povesť a zaujímame sa o každého klienta. Ak si chcete objednať prepravu nákladu do 3,5 tony, kontaktujte nás, radi sa dohodneme na dlhodobej spolupráci.

Výhody nákladnej dopravy do 3.5 tony

Malotonážna doprava je medzi malými a strednými podnikateľmi veľmi žiadaná. Malé dodávky majú svoje nesporné výhody. Ľahké nákladné autá môžu ľahko jazdiť po akejkoľvek ceste alebo diaľnici. Sú manévrovateľné a nevyžadujú špeciálne podmienky na údržbu.

Nízke náklady – Ceny za prepravu nákladu do 3,5 tony sú oveľa nižšie ako náklady na prepravu objemnými vozidlami.

Pohodlie – Malé nákladné autá môžu jazdiť po cestách, ktoré sú pre nákladné autá neprístupné. Preto sa niektoré náklady musia rozdeliť do niekoľkých dávok a poslať po častiach, a nie v jednom veľkom kamióne.

Naši odborníci pozorne sledujú, či sa skutočná nosnosť a nosnosť predpísaná v dokumentoch zhodujú. Je to potrebné na zabezpečenie rýchleho colného odbavenia a prípadnej kontroly. 

Vozidlá na prepravu tovaru do 3.5 tony

Cestná nákladná doprava do 3,5 tony má mnoho odtieňov v závislosti od presnej hmotnosti nákladu, jeho objemu a charakteru. Prepravu nákladu s hmotnosťou 3,5 tony vykonáva iba špecializované vybavenie, vďaka ktorému zostáva náklad bezpečný počas celej trasy. LOGWAY ponúka zákazníkom rozsiahly vozový park s rôznymi typmi vozidiel.

Celokovová korba plachty na vozidle je schopná poskytnúť maximálnu ochranu prevážanému tovaru na ceste. Konštrukcia počíta s uzamykateľnými dverami, čo pomáha predchádzať nielen poškodeniu nákladu v dôsledku nepriaznivých klimatických podmienok, ale aj krádeži počas prepravy počas parkovania. Prepravu tovaru s hmotnosťou 3,5 tony je možné vykonávať aj v kontajneroch so špeciálnymi teplotnými podmienkami a dodatočné a spoľahlivé upevnenie tovaru neumožní jeho poškodenie v náročných podmienkach.

Všetky naše autá sú pred každou cestou starostlivo kontrolované a sú v perfektnom technickom stave. Vodiči sú kvalifikovaní a priateľskí. Na každom aute je zavesený GPS maják, ktorý vám umožní kedykoľvek sledovať polohu nákladu. Po celý čas je na vás naviazaný spolupracujúci osobný operátor, ktorý sleduje všetky pohyby auta a hlási vám núdzové a bežné situácie. Operátora môžete kontaktovať nepretržite, odpovie na všetky vaše otázky.

Záleží nám nielen na našej povesti – dôležitý je pre nás názor každého klienta. Máme záujem o dlhodobú spoluprácu, preto všetky prepravy realizujeme rýchlo a efektívne. Dôverujte nám, svojim produktom – vieme, ako urobiť váš podnik ešte úspešnejším!

Cena je kalkulovaná v závislosti od rozmerov nákladu a prepravnej vzdialenosti. Ovplyvňuje to aj typ vozidla a mnoho ďalších faktorov.

Preprava tovaru do 3,5 ton našou dopravnou spoločnosťou je možná akejkoľvek zložitosti. Na prepravu vysoko nebezpečného alebo krehkého tovaru disponujeme vhodnými vozidlami s potrebnými podmienkami. Vypočítame najbezpečnejšiu a najpohodlnejšiu trasu pre doručenie nákladu včas.