Logway s.r.o.

Spoľahlivý a dlhodobý
logistický partner
pre Vaše podnikanie.

1
Rokov na trhu
Spoľahlivé logistické prepravné služby

Špedičná firma Logway s.r.o.

Sme špedičná firma zrodená z lásky k preprave.

Už vyše desať rokov nám každý deň robí radosť, keď sa našim zákazníkom staráme o medzinárodnú prepravu a logistiku. Naši klienti sú pre nás inšpiráciou a motiváciou dosahovať lepšie výsledky a pomáhať im šetriť čas a náklady na prepravu.

Každým rokom nám narastá počet zákazníkov, ktorí s nami ostávajú v dlhodobej spolupráci, preto si myslíme, že našu paletu služieb vezieme správnou cestou.

Stojíme vždy na strane zákazníka a sme mu k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. My sme jeho opora v preprave. Berieme to osobne.

Naše ciele

Našim cieľom je, aby zákazníci nemuseli myslieť na logistiku a prepravu vo svojej firme.

Naša vízia

Našou víziou je dlhodobo vybavovať pre našich zákazníkov všetky logistické prepravné služby, aby svoj čas mohli naplno venovať svojmu biznisu.

Pavol Strapko & Juraj Plecho
spoluzakladatelia

Náš tím

Sme zakladatelia spoločnosti, berieme to osobne už viac ako 12 rokov, stále nás to baví a záleží nám na každej jednej spoľahlivo prepravenej zásielke. 

Pavol Strapko

špecialista logistiky

Juraj Plecho

špecialista logistiky
Dlhodobo stabilný logistický partner pre Vaše podnikanie.

História spoločnosti

Spoločnosť LOGWAY s.r.o., sme založili v roku 2011. Chceli sme našim zákazníkom priniesť kvalitnejšie riešenia a služby v oblasti prepravy tovaru a zjednodušiť im prácu a už vyše desať rokov nám každý deň robí radosť, keď sa našim zákazníkom staráme o prepravu a logistiku. 

Veľa zákazníkov až príliš často doplácalo na volatilitu prepravného trhu, a preto sme im chceli pomôcť. Naša veľkosť je naša prednosť, tým pádom volatilita nepredstavuje pre nás žiadny problém! Ku každému zákazníkovi máme nastavené nástroje špeciálne pre jeho požiadavky a vo veľmi krátkom čase sme schopní mrštne reagovať na prípadný nárast alebo pokles vyrobeného tovaru.

Naše nadšenie pre prepravu rastie každým rokom a sme radi, že rastie aj počet našich spokojných zákazníkov!

1000 +
Spokojných klientov
1 tis.
Ton tovaru
80000 +
Doručených zásielok
Garantovaná kvalita poskytovaných prepravných služieb

Získané certifikáty

CCF_000416.jpg

Dohovor CRM v praxi

CCF_000417.jpg

Uloženie a upevnenie nákladu

CCF_000418.jpg

Zodpovednosť dopravcov